Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

İntomedya Dijital Reklam Ajansı ve Yazılım Şirketi

İntomedya yazılım teknoloji hizmetleri vererek birçok sektör için web tasarımları, sosyal medya hizmetleri, dijital reklam hizmetleri gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Özellikle sağlık sektöründe, kamu ve özel hastaneler ve tüm branş doktorları için dijital itibar yönetimini kolaylaştıracak destek çalışmaları yapıyoruz. Dijital reklam ajansı hizmetlerimizde, doktorların vermiş oldukları hizmetleri ön plana çıkartarak, sağlık sektöründeki reklamlarının yapılmasını sağlıyoruz. Kurumsal web tabanlı hizmetlerimiz ile sağlık sektöründeki kuruluşların kurumsallaşmasını ve markalaşmasını hızlandırıyoruz.

Kurumsal Web Hizmetlerimiz

intomedya firması olarak yazılım bölümümüzde, her sektördeki firmalar için kurumsal web tasarımları hazırlıyoruz. Sağlık sektörü için hazır web tasarımlarımız bulunmakta ve talep eden sağlık kuruluşları için bir iki gün içerisinde gerekli tüm düzenlemeleri yaparak web sitelerinin yayınlanmasını sağlıyoruz. Hazırladığımız tüm web siteleri, SEO destekli ve SEO uyumludur. Sosyal medya hesaplarını web sitelerine ekliyor, kurumların daha etkin olmasını ve kısa sürede dijital olarak reklamlarının yapılmasını sağlıyoruz.

Dijital Reklam

intomedya firmalar vermiş oldukları hizmetleri ve ürünlerini hedef olarak belirledikleri kitlelere ulaştırabilmek için çeşitli reklam yöntemlerini kullanmalıdır. En etkili reklam yöntemi ise dijital reklamcılıktır. Firmamız tarafından sunular dijital reklam hizmetlerinden faydalanarak, tüm reklam işlemlerinizi daha ekonomik fiyatlara, daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Reklam ajansı olarak sizler için en uygun reklam içeriklerini oluşturuyor ve yayınlanmasını sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda sizlere daha fazla dönüşlerin oluşmasını sağlamış oluyoruz.

Yeni Nesil Yazılımlar

intomedya dijital reklam ajansı ve yazılım şirketi olarak, her sektör için yeni nesil yazılımlar üretiyoruz. Sağlık sektörü ve diğer sektörler için sipariş takibi, müşteri takibi gibi programlarımız ile kuruluşların işlemlerini daha sağlıklı yürütmelerine katkı sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz müşteri takip programları sayesinde kuruluşlar, müşteri hareketlerini takip edebiliyor ve kendilerine yeni stratejiler geliştirebiliyorlar. Ayrıca vermiş oldukları hizmet türlerine göre müşterilerinden gelen sipariş taleplerini anlık olarak görebiliyor ve sipariş takibini dijital olarak yönetebiliyorlar.

Tüm yazılımlarımız, yazılım uzmanlarımız tarafından hazırlanmakta ve kullanım aşamasında sürekli takip edilmektedir. “Dijital verimlilik için İntomedya yanınızda” sloganımız ile tüm sektörlere en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Yeni nesil yazılımlarımız arasında, bir firmanın ihtiyaç duyabileceği, web tasarımı, kurumsal kimlik tasarımları, SEO çalışmaları, e-ticaret yazılımları, mobil uygulamalar, sipariş ve müşteri takip sistemleri yazılımları gibi hizmetler bulunmaktadır.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın