Mobi̇l Uygulama
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Yazılım teknolojilerinde yaşanılan gelişmeler, birçok uygulamanın tüm cihazlarda ve her yerde kullanılmasını sağlamıştır. İntomedya dijital reklam ajansı ve yazılım şirketi olarak geliştirdiğimiz birçok çözüm uygulamalarını mobil uygulama destekli olarak üretmeye başladık. Şirketler için geliştirdiğimiz yazılımlarımızı, Android, IOS, Windows uyumlu olarak geliştiriyoruz. En iyi güvenlik ve yazılım teknolojilerini geliştiriyor, hizmet etkinliklerinin artırılmasını sağlıyoruz.

Deneyimli yazılımcılarımız ile tüm sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik, reklam, tasarım ve uygulama teknolojileri geliştirilmesi alanında çözümler sunmaya çalışıyorlar. Mobil uygulamalarımız ile şirketinizdeki birçok işlemi cep telefonu ya da tabletleriniz üzerinden bulunduğunuz her yerde yönlendirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Bizlerden talep ettiğiniz sipariş ve müşteri takip sistemleri, kurumsal yazılımlar gibi çeşitli çözüm odaklı hizmetler için geliştirilecek olan projeye uygun yazılım dillerini belirliyor ve yüksek performanslı mobil uygulamaları geliştirerek sizlerin hizmetlerine sunuyoruz.

Çeşitli uygulama yazılımları için bizlerle görüşebilir ve teklifler alarak, yazılımların bir an önce hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz mobil uygulama yazılımlarımız, mobil işletim sistemleri olan Android ve IOS yazılımlı cihazla ile Windows sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu bizim yazılımlarımızı istediğiniz her türlü cihazda kullanabileceğinizi göstermektedir. Yazılımlarımızı kullanarak, iş yerinizde olmasanız bile yapılan işleri, siparişleri, müşteri taleplerini vb. tüm işlem adımlarını takip edebilir, neler yaptığınızı görebilirsiniz.

Yazılım Desteği

Firmamız, deneyimli kadrosu ile kendisine teklifte bulunan şirketlerin sektörlerine uygun çalışmalar yapmaktadır. Yeni kurulmuş olan bir şirketin ihtiyacı olan web tasarımından, sosyal medya yönetimi, dijital reklam işlemleri ve çeşitli çözüm uygulamalarını karşılıyoruz. Mobil uygulamalarımızı, günümüzün teknolojilerine uygun olarak geliştiriyor ve çözüm yazılımlarının etkin kullanılmasını sağlıyoruz.

Hizmet kalitemizi artırabilmek için yeni mobil teknolojilerini yakından takip ediyor, talep edilen uygulamaların yeni teknolojiler ile oluşturulmasını sağlıyoruz. Geliştirmiş olduğumuz mobil uygulamaları ile şirket içi eğitim programlarınızı yönetebilirsiniz. Uygulamalarımızı geliştirirken, her uygulama içerisine eğitim setleri hazırlayarak yerleştiriyoruz. Bu uygulamalar sayesinde, personel eğitimlerinizi kendiniz online olarak kısa sürede yapabilirsiniz. Bu firmanıza yapacağı işlerde zaman kazandıracak ve karlılığınızın artmasına neden olacaktır.

İş ortaklarınız ile daha etkili çözüm önerileri geliştirmeniz yine firmanız için özel hazırladığımız mobil uygulamalarını ile daha kolay yapılabilecektir. Yenilikçi çalışmalarımız ile anlık mesajlaşma, sesli komut, görüşmelerin yapılması gibi birçok mobil uygulama teknoloji hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Teknolojide yaşanılan hızlı gelişmeleri sürekli takip ediyor, sektörlerin ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlayacak uygulamalar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz her uygulamanın sadece masaüstü uygulamasını değil aynı zamanda mobil uygulamasını da geliştirerek, tüm alanlarda etkin kullanılmasını sağlıyoruz. Firmamızın faaliyet alanı geniştir ve ihtiyacınız olan tüm dijital teknoloji hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Kurumsal web sitenizin tasarlanması, siteniz için SEO çalışmalarının yapılması gibi dijital teknoloji hizmetleri vermiş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. Şirket faaliyetlerinin geliştirilmesine yönelik yaptığımız mobil çözüm uygulamaları, ülkemiz genelinde tüm sektörlerde bulunan çok sayıda firma tarafından kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın