E-Ti̇caret
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
E-ticaret
E-ticaret

E-Ticaret

Elektronik ticaret kısaltması e-ticaret olarak bilinen 90'lı yıllardan sonra internetin kullanımının yaygınlaşmasıyla ortaya çıkmış ve insanların ürün, hizmet, tanıtım gibi ihtiyaçlarını tamamen sosyal ağlar üzerinden karşılanmasını sağlayan dijital bir ortamdır. Zamanla ihtiyaçların artmasıyla kalite ve güven unsurları önemli hale gelmiştir. İnsanların ürettikleri ürünleri en hızlı şekilde tanıtmaları, dağıtımını yapmaları ve ödemelerini almaları güvenli bir ortam ihtiyacı meydana getirmiştir.

Firmamız müşteri hizmetini ve güvenilirliğini temel ilke edinerek web tasarım ve IT sektöründe en iyisi olma yolundadır. En son teknolojiler kullanılarak müşterilerin ihtiyaçları sınırsız olarak karşılanmakta ve güvenilir kuruluşlarla opsiyon halinde çalışmalar yürütülmektedir. Firmamız, Asp.Net, C#, Php, Ajax, jQuery, SQL gibi programlama dillerinde geliştirmelerle ilerleyen ve kendi sektöründe diğer firmalardan sıyrılan kusursuz projelere imza atmaktayız.

Hizmetlerimiz

Daima sektöründe öncü ve söz sahibi olma niteliğinde ki firmamız güçlenerek ve uzman ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı faliyetlerde bulunarak bu piyasanın en önemli ilterişlerinden olma yolunda ilerlemektedir. Sınırları zorlayan yaratıcı ve imkansızlık kelimesini tam anlamıyla devre dışı bırakan eşsiz tasarımlarıyla insanların zihninde yer edinen yeniliklerimiz sayesinde müşterilerimizin ulaşmak istedikleri zirvelerde onlarla beraberiz.

Web tasarımı; Alışılmışın dışında kalıplara bağlı kalmaksızın siz müşterilerimizin tasarım ihtiyaçlarına en etkili yazılım çözümlerini sunmaktayız.

Mobil uygulama yazılımı; iOS, Android, Windows 8 ve diğer işletim sistemlerine birebir uygun olarak tasarlanan ve kullanıcıların benimseyebilecekleri mobil uygulama tasarımı çözümlerini kullanarak markanızın prestijini en üst seviyede tutabilirsiniz. Tüm yıl boyunca uygun fiyatlarla mobil uygulama tasarımı çözümlerimizi kullanarak ekonomik açıdan randımanınızı arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı; Günümüz de birçok kişi sosyal medya aracılığıyla işlerini yürütmektedir. Biz de uzman sosyal medya danışmanlarımızla en etkin bir şekilde etkileşim arttırma, içerikleri geliştirme, gerçek takipçi sayısı ve etkileşimini arttırma, rekabet edebilmeniz için en iyi pazarlama fikirleri ile sizlere hizmetler sunmaktayız.

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Snapchat reklamları; Geniş kitlelere ulaşbilmek için büyük sosyal medya platformlarında sizler için profesyonel ekibimizle zengin içeriklerle ve pazarlama stratejilerini kullanarak istenilen hedef kitleye ulaşıp en iyi şekilde reklam projelerimizle sizlere çözümler sunmaktayız.

Google, Gmail, Youtube, mobil uygulama reklamları, SEO, Google Haritalar kayıt; Köklü arama motorları kullanıcıların en çok tercih ettiği platformlar olup kuşkusuz en iyi tanıtımın ve reklamın yapılabileceği sosyal ağlardır. Kullanıcıların özel arama yaparak istedikleri hizmetlere ulaşabildiği bu platformlarda en iyi pazarlama stratejileriyle eksiksiz bilgilendirme ve tasarımlar sunarak istediğiniz kaliteyi size güvenle, kaliteyle sunuyoruz.

Influencer marketing, medya planlama ve satın alma, TV reklamları, Outdoor reklamları, çağrı merkezi hizmeti, editoryal; Kullanıcıların en çok akılda kalıcı olarak gördükleri TV reklamları ile ürün tanıtımı detaylı yapılırken daha dikkat çekici tasarımlarla markanızı geliştirebilir ve itibarınızı arttırabilirsiniz. Kullanıcıların görsel hafızalarını kullanarak yapılan outdoor reklamlarıyla gündelik hayatta her an markanızı ve ürününüzü sergileyebileceğiniz çözümler sunmaktayız.

Editoryal hizmet: Akıcı, zengin ve özgün anlatımla hazırlanan metinlerle kullanıcılara ulaşılmasıdır. Burada önemli olan husus okuyucuyu sıkmayan sürükleyici bir anlatımla istenilen ana fikrin verilmesidir. Influencer marketing sosyal medya üzerinde veya çeşitli platformlarda tanınan ve ün kazanmış kişiler aracılığıyla yapılan reklamlardır. Influencer marketing Ankara olarak takip sayısı yüksek hesaplarla reklamlarınızın en geniş hedef kitleye ulaşılmasını sağlamaktayız.

İtibar yönetimi; Şirketlerin en çok ihtiyacı olan ürünü ve hizmeti doğrudan etkileyen itibar yönetimi sayesinde ürünlerinizin geri dönüşlerini en doğru şekilde alarak performansınızı arttırmanız için gerekli hizmetleri sunuyoruz. Kullanıcıların yorumları ve düşünceleri analiz edilerek aktif itibar yönetimi çalışmaları yapmaktayız. Profesyonel ekibimizle sizlerin markası olmaya emin adımlarla ilerliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın