Google Reklam Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Google Reklam Danışmanlığı
Google Reklam Danışmanlığı

Arama motorlarından biri olan Google üzerinde yapılan arama sonuçlarında geride kalan internet siteleri için açık arttırmalı tıklama başına maliyet işlemi uygulanır. Firmanızın elde ettiği hizmet ya da ürünlerle ilgili aranan bu ifadelerde web sitenizin Google aramalarında üst listelerde olmasını sağlayan ücretli araca Google reklamları adı verilir. Kurulduğu tarihten beri gerek Adwords gerekse de SEO gibi uygulamalarda müşterilerine yol gösteren ve destek veren firmamız, sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

intomedya Dijital reklam Ajansı ve Yazılım Şirketimizin verdiği bu kategorideki hizmetten bahsetmek için önce konuyla ilgili bilgi vermek gerekir. İlk olarak hedefinize ulaşmanız için bir yol haritası belirliyoruz. Bu da hedef kitleniz için doğru reklamlar sunmaktan başlar. Reklamlar akıllı telefon ya da bilgisayarlarda açıldığında yüksek kaliteli olup olmadığı incelenir. Ve yine ekip arkadaşlarımız hem içerik hem de kitleyle ilgili olup olmadığını analiz eder.

İntomedya İle Başarıya Ulaşın!

Google AdWords Reklamları sayesinde arama ağında reklam sunmaya başlanıldığında ürün ya da hizmetlerinizle ilgili bir arama gerçekleştiğinde bu sonuçlarda daha çok üst sıralarda yer almış olursunuz. Bu nedenle de var olan ürün ve hizmetlerinize gereksinimi olan potansiyel hedef kitlenizi internet sitenize çekme imkanı elde edersiniz. Bunun için firmamız müşterilerimizin hedef kitlesini analiz eder ardından da ihtiyaçlar doğrultusunda bir bütçe çıkarılır. Buna göre de reklam bütçenizi en doğru biçimde sürece dahil ederek satın alma işlemlerini yapar. Son aşamada da ortaya çıkan verileri analiz ederek ve rapor haline getirir.

Google reklamları marka ya da kurumun ilgili ürünleriyle alakalı arayışta olan kişilere ulaştığı için hedef kitlede bulunmayan kişilere ekstradan bütçe harcamasında bulunmaz. Bu şekilde de başka alanlardaki reklam ortamlarına nazaran çok daha az bütçelerle daha başarılı sonuçlar elde edilir. Hedefler gerçekleştirilmiş olur. İncirTech firmamızın sunduğu hizmet her bütçeye uygun olduğu için esnek özelliktedir. Yani reklam yapmak için kenara koymak istediğiniz maliyet tamamen müşterilerimizin isteğine bağlıdır. Herkes istediği bütçe ile anında hizmet talebinde bulunarak reklamlara başlayabilir.

Reklamlardan en yüksek verimi elde etmek adına alanında uzman olan reklam danışmanlarıyla birlikte işleri yürütmek son derece önemlidir. Bu anamda intomedya olarak tıpkı bir iş ortağı gibi süreç boyunca müşterilerimizin yanında, hayallerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktayız. Uzman kadromuzla birlikte reklamların hazırlık sürecinde kullanıcıların ürün ya da hizmetinizle alakalı nasıl doğal aramalar yaptığı incelenir ve bu yönde doğru anahtar kelimeler bulunur.

Reklamlara başladıktan sonra da kadromuz performansı daha fazla yükseltmek adına farklı alternatifleri sürece dahil eder. Ve süreç içerisinde sektörel fırsatlar hakkında sürekli bilgi alışverişi yapılır. Eğer sizler de kısa bir süre içinde hedeflediğiniz başarıyı yakalamak istiyorsanız, hem kaliteli hem de güvenli hizmet sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın